• TELEFON 0 (258) 372 03 04
  • E-POSTA - kocamaniplik@kocamaniplik.com

Kurumsal

Çözüm, eğitim sektöründe 20 yıllık birikimi ile özel okulculuğa yeni bir okul türü kazandırıyor: Çözüm Akademi Okulları.

Denizli Çözüm Akademisi Okulları, butik okulculuk anlayışı ile en düşük yatırım maliyetleri ile öğrencilerimize en üst düzeyde akademik eğitim ve başarı sunmayı hedefliyor. İlk Okul kurucusu Platon’un da dediği gibi “En çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır önemli olan”. Çözüm Akademi Okulları bu konsepti ile “alanında tek ve lider okuldur”. Her öğrencinin ve velinin hayalinde daha iyi bir lise ya da üniversite vardır, fakat bu hedeflere ulaşırken öğrenciler ekstra zaman harcamakta veliler de birçok maddi, manevi külfete katlanmak zorunda kalmaktadır.

Ciddi kurumsal yapısı, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ortamı, bilimsel rehberlik hizmetleri, güçlü yayın desteği, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile Denizli Çözüm Akademi Okulları gelecek günleri sizler için kaygı olmaktan çıkarıyor.

Alanında tek ve lider okul, Denizli Çözüm Akademi Okulları öğrencilerine, kaliteli bir örgün eğitim sunarken dershane, özel ders gibi herhangi bir ek desteğe ihtiyaç kalmadan yılların birikimi ve tecrübesiyle kazandığı sınavlara hazırlık eğitimi konseptini birleştiriyor.

Çözüm Akademi Okulları konsepti, oldukça titiz ve uzun süren geliştirme süreçlerinin sonunda hazırlandı.

Çözüm, beklentilere her zaman en iyi çözümler üretmeye devam ediyor.