• TELEFON 0 (258) 372 03 04
  • E-POSTA - kocamaniplik@kocamaniplik.com

Hakkımızda

Kocaman İplik

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Firmamız ticari hayatı 1952 yılında (Büyük Dedemiz) Mehmet KOCAMAN’NIN (merhum) mutaflık (kıl heybe, urgan) ticaretine atılmasıyla başladı. İlerleyen zamanlarda bu işi oğlu (Dedemiz) Bayram KOCAMAN (merhum) devraldı. Değişen çevre ve ülke şartlarından dolayı, değerli büyüklerimiz Mehmet KOCAMAN ve kardeşleri 1976 yılında iplik ticareti ve bükümü işine başladılar. Değişen dünya ve teknolojiye ayak uydurarak yeni bir oluşumla, 2004 yılında şirketleşerek KOCAMAN İPLİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ. olarak yeni yüzümüzle üretim ve ticaret hayatına daha güçlü bir şekilde devam etmeye başladık.

Kocaman İplik 30 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren iplik ticareti ve bükümü konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; tek kat ring ve openet pamuk ipliği ticareti ile bükülü iplik üretim sahasında üretim yaparak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede iplik büküm sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. “Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Kocaman İplik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Kocaman İplik ailesi…